Verzia 3 oficiálne spustená!

Po mesiacoch vývoja a testovania vám konečne môžeme oznámiť, že nová verzia 3 je oficiálne spustená. Prečítajte si, čo nás viedlo pustiť sa do redizajnu a čo nové na vás čaká.

Predchodca, verzia 2, napriek tomu, že po dizajnovej stránke vyzerala sviežo, po stránke technickej zaostávala za modernými webovými aplikáciami. Používatelia to najviac pociťovali pri prihlásení sa do q-invoice cez mobil alebo tablet. Táto verzia nebola prispôsobená na zariadenia s menšou obrazovkou.

Ďalšim faktorom bola rýchlosť. Ako aplikácia rástla – pridávali sa nové funkcie, pribúdali použivatelia, faktúry, PDF a celkovo dáta. To malo za následok, že niekedy aplikácia nereagovala tak svižne, ako by si používatelia priali. Filtrovanie väčšieho množstva dát vedelo zabrať aj niekoľko sekúnd.

Preto sme sa rozhodli pustiť do budovania novej verzie s poradovým číslom 3. Hlavným cieľom bolo ponechať kostru, ktorá fungovala dobre a postaviť to na platforme, ktorá rieši horespomínané problémy.
Zároveň sme dali dokopy všetky otázky našich používateľov, aby sme identifikovali, s ktorými časťami aplikácie majú najväčší problém vyznať sa. Tieto časti sme potom konzultovali s expertmi na UX (User Experience), aby nám pomohli navrhnúť také ovládacie prvky, ku ktorým nebude treba písať siahodlhé manuály. Chceli sme dosiahnúť stav, kedy aj nový používateľ sa vedel vo svojom účte jednoducho orientovať.

Výsledkom je aplikácia, ktorá je rýchla, prehľadná, optimalizovaná na všetky zariadenia v modernejšom šate. Presvedčte sa sami, stačí si aktivovať novú tému vo vašich nastaveniach. Pokiaľ vám stará verzia vyhovovala, prípadne ešte nie ste pripravený na túto zmenu, k starej verzii sa môžete kedykoľvek vrátit.

0 Komentárov

Zanechať komentár

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *