Umožnite vaším klientom zaplatiť faktúry mobilom

S radosťou vám predstavujeme ďalšiu novinku. V spolupráci s By Square od dnes môžete pridávať na vaše faktúry, predfaktúry a upomienky QR platobné kódy. Aké to má výhody?

fa3

Vaši klienti budú môcť zaplatiť faktúry jednoducho a rýchlo cez mobil. Stačí, ak v aplikácii svojej banky naskenujú QR kód a všetky platobné údaje ako číslo účtu, suma, variabilný symbol sa automaticky doplnia. Uhradenie faktúry je tak záležitosťou pár sekúnd.

Okrem toho, že potešíte svojich klientov, tak potešíte aj seba. Faktúry, ktoré obsahujú QR kódy (prípadne odkazy na platobné brány) sú uhrádzané skôr, ako tie bez QR kódov. Dôvodom je najmä spomínaná pohodlnosť úhrady.

Vloženie QR kódov do vašich faktúr je jednoduché. V sekcii nastavení zvoľte Štýly dokladov, vyberte štýl, do ktorého si želáte vložiť QR kód a otvorte Editor štýlov. Kliknutím na ikonu pridania nového elementu (symbol „+“) vyberte element QR kód. Následne stačí potiahnutím umiestniť QR kód na želané miesto.
Pri vytváraní novej faktúry tak nemusíte robiť už nič – QR kód sa sám automaticky vygeneruje a vloži na zvolené miesto na faktúre.

 

fa4

 

Táto funkcia je sprístupnená všetkým našim klientom bezplatne, bez ohľadu na druh členstva.

0 Komentárov

Zanechať komentár

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *